Friss hírek

Városi rajzverseny az Erkel Ferenc Tagintézményben

2017.november 8-án az Erkel napok keretében Városi Rajzversenyt rendezett tagintézményünk.

A felhívásunkra a város minden iskolájából szép számmal jelentkeztek, összesen 54 gyerek mérte össze tehetségét nálunk ezen a napon.

3-4. évfolyamon az „Öreg néne őzikéje”című mesét, 5-6.évfolyamon pedig a „János vitéz”-t kellett páros munkában, másfél óra alatt megjeleníteniük a résztvevőknek.

Jó hangulatban, kellő izgalommal, halk zene mellett lelkesen alkottak a kis művészek. A munkák szebbnél szebbek, ötletesebbnél ötletesebbek, kreatívabbnál kreatívabbak lettek. Igazán nem volt könnyű dolga a zsűrinek az értékelésnél. 17 díjat adtunk ki, így összesen 34 gyereket jutalmaztunk.

Az eredmények:

3. évfolyamon: I. hely Kiss Emília, Tóth Dániel Erkel Ferenc Tagintézmény 3.a

                           II. hely Bige Lili, Torma Tiara   Vasvári Pál Tagintézmény 3.a

                           II. hely Csukrán Zsófia, Petrus Eszter Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görög

                                                                                               Katolikus Iskola 3.b

                            III. hely Szabó Viktória, Murányi Gréta Erkel Ferenc Tagintézmény 3.z

                         Különdíj : Sáros Csenge, Bige Fanni       Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görög

                                                                                                Katolikus Iskola 3.a

                       Különdíj: Nagy Katalin Rebeka, Blahota Dzsesszika Bianka Vasvári Pál Tagintézmény 3.a

4. évfolyam: I. hely File Eszter Írisz, Papp Kamilla Réka Erkel Ferenc Tagintézmény 4.z

                      II. hely Magdus Jázmin, Hanzséros Heléna Istenszülő Oltalmáról elnevezett Görög

                                                                                               Katolikus Iskola 4.a

                       III. hely Makhándi Bettina, Kovács Eszter Vasvári Pál Tagintézmény 4.b

5. évfolyam: I. hely Papp Titanilla, Sóvári Léna Erkel Ferenc Tagintézmény 5.z

                       II.hely Kinyik Panna, Zámbó Dorina Vasvári Pál Tagintézmény 5.a

                       III. hely Margittai Emma, Szénás Regina Erkel Ferenc Tagintézmény 5.b

                       III. hely Csonka Hanna Abigél, Klokk Tímea Magdolna Református Ált. Iskola

6. évfolyam: I. hely Márkus Lilla, Horváth Ádám Erkel Ferenc Tagintézmény 6.z

                       II. hely Mizsei Kitti, Dalanics Dorka   Vasvári Pál Tagintézmény 6.a

                       III. hely Venyigei Szonja, Petusák Rita Erkel Ferenc Tagintézmény 6.a

               Különdíj: Anka Dorottya, Pallai Sára Vasvári Pál Tagintézmény 6.b

Köszönjük a részvételt és gratulálunk minden alkotónak, valamint felkészítő tanárnak a sikeres és látványos művekhez, melyek meg tekinthetőek iskolánk aulájában.

                                                                                           a szervező pedagógusok

img-4929
img-4927
img-4881
img-4873